آخرین مطالب

خانه » دسته‌بندی نشده » دکتر سلیمی در دیدار هیات دانشجویی اصحاب عاشورایی: ایمان، اخلاص و تلاش داوطلبانه شما مایه مباهات است

دکتر سلیمی در دیدار هیات دانشجویی اصحاب عاشورایی: ایمان، اخلاص و تلاش داوطلبانه شما مایه مباهات است

نمایندگان هیات  دانشجویی اصحاب عاشورایی در دیدار با دکتر سلیمی رئیس دانشگاه از همکاری و مساعدت های ایشان و سایر مسئولان دانشگاه در برپایی مراسم عزاداری محرم قدردانی نمودند.

به گزارش روابط عمومی در این دیدار که 13 آبان ماه انجام شد، دکتر سلیمی رئیس دانشگاه در سخنانی ضمن تشکر از تلاش های هیات دانشجویی اصحاب عاشورایی در برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم اظهار داشت: ایمان، اخلاص و تلاش شما در برگزاری  مراسم بزرگداشت بزرگترین رویداد تاریخ بشر به صورت داوطلبانه مایه مباهات است. وی با اشاره به روند تکمیل پروژه احداث مسجد دانشگاه افزود: با توجه به ضرورت رفع مشکلات قبلی سازه مسجد و مقاوم سازی سازه آن متاسفانه این پروژه در محرم امسال به بهره برداری کامل نرسید، اما امسال نیز با همت و تلاش شما عزیزان شاهد برگزاری مراسم پرشوری بودیم.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده برای احداث مسجد دانشگاه افزود: احداث مسجد دانشگاه علامه طباطبائی یکی از پروژه های بزرگ مسجدسازی در سطح دانشگاه های شهر تهران است و بناست بر اساس معماری ایرانی و اسلامی آماده و به بهره برداری برسد. رئیس دانشگاه سپس با تاکید بر ضرورت فعالیت بیشتر هیات دانشجویی اصحاب عاشورایی بیان داشت: توقع بنده این است که خانواده دانشگاه علامه طباطبائی به تدریج یک محفل دائمی مذهبی داشته باشد و از این طریق شاهد برپایی مراسم مذهبی، فرهنگی و سیاسی فاخر، عمیق و سنتی در آن باشیم .

لازم به ذکر است در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شهمیری مسئول نهاد نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه نیز در سخنانی با تشکر از همکاری و حمایت رئیس دانشگاه و مسئولان سایر بخش ها در برگزاری مراسم عزاداری دهه اول ماه محرم اظهار داشت: با توجه به اینکه حدود 3 سال از شکل گیری هیات دانشجویی اصحاب عاشورایی در دانشگاه نمی گذرد ولی با حمایت های جناب عالی و همکارانتان شاهد حرکت رو به رشدی در فعالیت های این نهاد دانشجویی در دانشگاه بوده ایم.

در پایان این مراسم نمایندگان این هیات با اهدای یک قاب نفیس مزین به آیات قرآن کریم از حمایت و مساعدت دکتر سلیمی تشکر و تقدیر نمودند.

 photo_2015-11-04_22-47-44 photo_2015-11-04_22-47-53photo_2015-11-04_22-47-24

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد